Фарба з Епіцентру вибухає в обличчя покупцю

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Святослав, він переконує, що куплена в Епіцентрі фарба зберігался в неналежних умовах. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Менше години тому придбав фарбу...
epicentr-trc

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Святослав, він переконує, що куплена в Епіцентрі фарба зберігался в неналежних умовах.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Менше години тому придбав фарбу для металу торгівельної марки Denber у магазині Епіцентр у Львові за адресою Б. Хмельницького, 188-а. Чек LH-1131833 (Каса 12).

Коли прийшов додому і ставив фарбу на технічний стіл, банка вистрілила мені прямо в обличчя, обпікши очі й шкіру обличчя, безнадійно зіпсувши одяг.

Згодом виявилося, що на банці нижня частина піддута, що свідчить про неналежні умови зберігання, мабуть, виставили під пряме сонячне проміння.

На щастя, зараз маю змогу писати, надіюсь, що очі сильно не постраждали, але мені завдано матеріальних збитків через зіпсутий одяг”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!