fbpx

Е-крамниця APPLE GARDEN заплуталася в номерах IPHONE, що вони продають

Це вже друга скарга на цей інтернет-магазин

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Елвіра, вона переконує, що працівники магазину де вона придбала телефон внесли дані в гарантійний талон, які відрізняються від номеру самого придбаного телефону. І випарвляти помилку відмовилися. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“06 вересня 2017 року в Інтернет магазині «APPLE GARDEN» на веб сайті мною було замовлено телефон APPLE IPHONE 6S 64 GB Silver.

07 вересня 2017 року телефон був мною отриманий через «НОВУ ПОШТУ» і через «НОВУ ПОШТУ» я відправила кошти за отриманий телефон на ім’я Франків Остап Андрійович (тел.0936823449). Дома, при огляді телефону, мною було виявлено, що заводський номер телефону, який зазначений на коробці з-під телефону, на товарному чеку №2889 від 06.09.2017 року та на гарантійному талоні не співпадає з MEID в самому телефоні.

Оператор магазину мене запевнив, що після того, як підтвердиться факт невідповідності висланого телефону, вони вишлють модель телефону який був мною раніше замовлений і оплачений.

19 вересня 2017 року через «НОВУ ПОШТУ» я відправила телефон та заяву (де детально все описала) в Інтернет магазині «APPLE GARDEN».

В телефонному режимі оператори Інтернет магазину «APPLE GARDEN» мені кожний день розказують, що «завтра телефон вишлють на моє ім’я», але по теперішній день ані грошей, ані телефону – мені ніхто не повертає”, – написала вона.

 

Нагадаємо, раніше ми публікували скаргу на сервіс ремонту, який радить цей же магазин. В скарзі було сказано, що сервіс ремонту порушив права споживача.

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 15% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК