Дороги у містечках не ремонтуються роками

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Глухова, він переконує, що в його містечку вже 4 роки поспіль влада привласнює кошти, взяті на ремонт доріг. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти...

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Глухова, він переконує, що в його містечку вже 4 роки поспіль влада привласнює кошти, взяті на ремонт доріг.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день, мене, як і більшість моїх співмістян, турбує така проблемка. У нас у м. Глухів Сумської області, як і в усіх містечках, є дорога з кільцьовим рухом, там ями такого величезного розміру, що, напевно, крізь них можна скоро побачити ядро нашої планети і докладніше його вивчити.

Допоможіть розібратися, чому вже 4 роки місцева влада закриває очі на таку бридку проблему? Куди зникають кошти від податків та збору на бензин? Ці кошти повинні йти на будівництво доріг, а не ресторанів та парковок кумам! Я думаю, що Ви там зможете багато чого розслідувати. Дякую”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!