Донеччанин ризикує підірвати київський будинок

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що його сусід заважає мешканцям будинку і може спричинити до вибуху своїми діями. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Нікого, крім...

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що його сусід заважає мешканцям будинку і може спричинити до вибуху своїми діями.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Нікого, крім мешканців будинку, не цікавить, що відбувається по сусідству. Виявляється, можна запросто приїхати до Києва як біженець, орендувати квартиру, вирубати дерева, знищити зелені насадження, на зеленій зоні облаштувати паркувальний майданчик, в квартирі облаштувати цех із виробничими станками, заправляти автомобіль через вікно прямо з газової труби на кухні… і ніхто не може з цим впоратися: ні поліція, ні дільничий, ні якась державна служба… Поки не станеться непоправне.

Наш новий сусід (втікач зі Сходу) робить саме так. В орендованій ним квартирі він облаштував цех із токарними і хтозна якими ще станками. Станки працюють цілодобово… Автомобіль свій (ВХ5861ВН) він ставить під вікном на зеленій зоні. До цього тут ріс бузок, який він зрубав, була клумба. Машину він свою заправляє газом прямо з кухонної газової труби через вікно. На скарги сусідів сміється, що нічого йому не зроблять, і навіть погрожує, бо він донецький і має кришу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Батька 3-місячної дитини забирають в АТО»

Сьогодні знову викликали на нього поліцію. Після чергової заправки газом засмерділо в усьому під’їзді. Поліція приїхала, проте невчасно. Сусід шланги повідключав, автомобіль встигли відігнати. Написали колективну заяву.

Поліцейський наряд (№404 Шаботенко Я.В., значок 1563) виявився некомпетентним. Вони навіть не визначили особу сусіда, не попросили у нього паспорт. Сусід-біженець представився першим-ліпшим прізвищем (прізвищем господаря квартири), ті повірили на слово. На тому все.

Сидимо, чекаємо, коли станеться вибух у під’їзді. Може, тоді й будуть вжиті заходи відповідного реагування. Але буде вже пізно…!”

Відео на підтвердження, що сусід заправляє машину газом з вікна: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!