До Миколаєва погано ходять маршрутки

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна, вона переконує, що транспортні перевезення з Матвеївки до Миколаєва досі є проблемою, а місцева влада не чує мешканців. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти...
Фото: www.blog.i.ua

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна, вона переконує, що транспортні перевезення з Матвеївки до Миколаєва досі є проблемою, а місцева влада не чує мешканців.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

Здравствуйте, я проживаю в городе Николаеве, микрорайоне Матвеевка. У нас стал острым вопрос о транспортном перевозе жителей микрорайона непосредственно в город.

Проблема существует довольно долго, около десяти лет, местная власть на просьбы жителей не реагирует, не прислушивается к просьбам, меняет постоянно перевозчиков, которые не справляются с перевозкой жителей микрорайона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Укрпошта затримує видачу посилки»

Ожидание маршрутного такси составляет около часа, и то не всегда уедешь на прибывшем транспорте, приходится ждать следующего и следующего.

Большая просьба помочь нам с решением этой проблемы. Страдает большое население микрорайона”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!