fbpx

Дізнавшись про приїзд президента – почали латати дорогу

До “Електронної книги скарг України” написав Ігор, житель Червонограду, який переконує, що заради приїзду президента ледь не все місто взялося його модернізувати. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: “Мене звати Ігор. У...

До “Електронної книги скарг України” написав Ігор, житель Червонограду, який переконує, що заради приїзду президента ледь не все місто взялося його модернізувати.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Мене звати Ігор.

У наше управління (деталізувати не буду) прийшло попередження про прибуття президента на 10 великомостівську шахту, це було якщо я не помиляюсь 20 квітня 2015р.

Тепер питання:

1. Чому за 2 дня до цього як ви повинні були приїхати, почались ремонтні автомобільні роботи, на шляху м. Червоноград – с. Муроване.

Проїхав давно небувалий грейдер, і жінки з лопатами, які щось нібито старались поремонтувати, але він пройшов лише 100 метрів за с. Муроване, і роботи зупинились. У с. Сілець Сокальського р-ну привезли також багато техніки нібито на ремонт дороги, але нічого чомусь не роблять!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Обман Iphone. Як американський бренд забув про якісну зарядку

2. Чому пане Президент, роботу роблять тільки перед вашим приїздом? Ми до цього, автодор на цьому шляху мабуть не бачили років 10.

А робота я так зрозумів повинна робитись, а тут муляж (половина ями пилі, а вони по верху асфальтом).

Дякую. Надіюсь що я даремно тут не писав!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК