Дитячий садок в який неможливо потрапити

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Віта, яка стверджує, що дитячий садок існує лише на паперах. “Доброго дня. Звертаюсь до вас з проханням розслідувати чому у нас в...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Віта, яка стверджує, що дитячий садок існує лише на паперах.

“Доброго дня. Звертаюсь до вас з проханням розслідувати чому у нас в селі Івачків Здолбунівського р-н Рівненської області, де є 120 дітей дошкільного віку непрацює садочок. Село знаходиться в 30км зоні від Хмельницької АС, через село проходить залізна дорога. В самому центрі села стоїть будівля дитячого садочка у якій 2 роки назад зробили капітальний ремонт покрівлі і замінили всі вікна та двері і коли люди надіялись, що нарешті садочок запрацює, все знову зупинилось.

Звертаючись до голови ми дізнались, що наш садочок включений в програму розвитку області і на нього навіть виділили 6 мільйонів гривень на внутрішній ремонт, які чомусь неможуть дійти ніяк до свого пункту призначення. Найбільше людей цікавить де ж ті гроші і чи запрацює у нас нарешті садочок? У селі діє лише підготовка до школи в 5 рочків діток водять на 2 години в орендоване приміщення школи. Ось така сумна історія у великому селі де майже всі працюють офіційно: хто на залізниці хто на заводі, сплачують податки і немають змоги відправити дитину до садочку. Велике прохання розслідувати це питання, так як на вас дійсно остання надія”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!