Діти хворіють на педикульоз в Рогатинській школі

До “Електронної книги скарг України” написав читач Василь. Чоловік переконує, що ще з жовтня діти у місцевій школі почали хвароти на педикульоз. Батьків про це довго не інформували, чоловік...
zabawki-dla-deti-ihrashka-igrashka-dity-maliata
Фото: www.exitdoor.pl

До “Електронної книги скарг України” написав читач Василь. Чоловік переконує, що ще з жовтня діти у місцевій школі почали хвароти на педикульоз. Батьків про це довго не інформували, чоловік обурений бездіяльністю дирекції школи та санстанції.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Корупцію побороти неможливо. Рогатинська ЗОШ №2.Приблизно з жовтня місяця в молодших класах учні почали хворіти на педикульоз, але через “лоскотну” тему, ця проблема не висвітлювалася батькам. Тому діти ходили до школи. Нещодавно дізнались про це офіційно від вчителів. Дирекція дану тему приховує, санстанція не повідомлена офіційно, але, напевно, їм цей факт відомий, адже містечко маленьке. Місцева медсестра жодних заходів не проводить.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!