fbpx

Діти в харківському садочоку замерзають. А чиновникам тепленько і байдуже

Репост! Репост! Репост!

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Катерина, яка скаржиться на байдужість харківських чиновників, які змушують замерзати дітлахів у садочках.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Допоможіть будь ласка. м. Харків, 292 дитячий садочок у Московському районі. Три роки поспіль наші діти потерпають від холоду в групі. Сплять в теплих піжамах, на зайняттях теж у теплому одязі. А директора закладу тільки обіцянками нас годує.

Ми на весні писали звернення до Департаменту освіти міста Харкова, з проханням втрутитися у ситуацію. Відповіді так і не отримали.

Сьогодні перевдягала дитину, холодно,- як завжди. Ліки зараз коштують дорого, а діти цілий день перебувають у холодному приміщенні. Я вважаю, що така ситуація, склалася, бо директор Несвітайло В.Ю перебуває у теплих стосунках з Гресь О.В начальником Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради.

Вони куми, і я заведено у нашій країні – корупція понад усе! Кума куму в біді не залишить. Тому і не звертають уваги на проблеми нашої групи. Допоможіть, будь ласка, щоб грамадкість долучилася на нашої ситуації. З повагою Катерина Зайцева”, – написала вона.

 

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК