Державний документ-сервіс “Готово” керується законами Російської Федерації

Журналіст Ален Бобров на своїй сторінці у Фейсбук опублікував підтвердження того, що державний сервіс України “Готово”, який допомагає громадянам у вирішенні юридичних питань і виготовлені біометричних паспортів, чомусь, у...

Журналіст Ален Бобров на своїй сторінці у Фейсбук опублікував підтвердження того, що державний сервіс України “Готово”, який допомагає громадянам у вирішенні юридичних питань і виготовлені біометричних паспортів, чомусь, у питанні персональних даних керується не Законами України, а законами країни-агресора. 

“Трохи #зради, до того ж такої, відверто тягучої і неприємної. Як державний Документ-сервіс Готово керується законами Російської Федерації.

Заходжу на офіційний сайт сервісу “Готово”, який уславився найкращим в питаннях швидкого вирішення найрізноманітніших юридичних питань.
Однією рукою вирішую зателефонувати і уточнити потрібні мені деталі, а іншою – пишу в онлайн підтримку. Перед тим, як віддати свої персональні дані, завжди прочитаю умови, щодо обробки моїх даних, цікаво до кого вони можуть потрапити. І на цей раз, я просто, вибачте, ох**їв.
У вікні “онлайн підтримки” державний сервіс України мені запропонував керуватися Законом “Про персональні дані” Російської Федерації, причому так і написали. Додаю скрін.

Якби ж міг дотелефонуватися до цих людей – то я б їм залюбки про це розказав. Але, ніхто ж там слухавки не бере.

Тому разом з вами трохи поохєріваю тут. Документ-сервіс Готово, що скажете, любі?”, – написав він.

Ось посилання, на яке вказують на офіційному сайті.

Сподіваємося це прикре недорозуміння.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК