Депутати Змійова приховують екологічну катастрофу

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Анастасія, вона переконує, що в Змійові жахливо тхне зі звалища, на яке постійно підвозять сміття. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Здравствуйте, я Настя! Мне...
Фото взято з сайту www.vkurse.ua

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Анастасія, вона переконує, що в Змійові жахливо тхне зі звалища, на яке постійно підвозять сміття.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Здравствуйте, я Настя! Мне 12 лет. Яхочу попросить Вас помочь нам. Мы живём в городе Змиёве Харьковской области. Мы уже много лет страдаем от свалки. Нам никто не может помочь.

Воняет так сильно какими-то ядами, что невозможно утром ходить в лицей. Идем и прикрываемся, но ничего не помогает. Папа ездил на свалку, спрашивал, а сторож говорит, что из-за поломанного трактора он не смог уничтожить очаг сразу.

Все наши депутаты знают, что воняет, но делают вид, что не знают. И мусор машины всё время туда возят, а она горит и травит людей и природу!!!

Я прошу, помогите нам. Приезжайте к нам в Змиёв. Особенно заедьте на свалку и посмотрите, какая там экологическая катастрофа!!!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!