Електронна книга скарг України

lorem

Цукрове шахрайство у Кривому Розі

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Олена. Жінка переконує, що вона оплатила замовлений в Інтернеті цукор, а продавці віддавати товар не поспішають. За словами жінки на телефонні дзвінки...
Фото: eveningkiev.com

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Олена. Жінка переконує, що вона оплатила замовлений в Інтернеті цукор, а продавці віддавати товар не поспішають. За словами жінки на телефонні дзвінки компанія не відповідає.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я,Крива Елена Александровна на сайте компании www.prodinfo.com.ua/katalog/ukrprodzbut.html *(Кривой Рог) заказала сахар 250 кг на сумму 2445,00 грн. и оплатила 23.10.15. На данный момент 05.12.15 я так и не получила свой товар. Когда пытаюсь дозвониться, трубку никто не берет. Могут взять если с другого номера звонишь и то не всегда. По электронной почте ответили несколько раз и тишина, хотя я им пишу периодически,отвечать не спешат!

Укрпродзбут, ООО
Оптовая покупка-продажа продовольственной группы товара в Украине.
Адрес: , 50000, Кривой Рог, Телевизионная, 2
Тел.: +380677504171
Моб. тел.: +380987305953
email: ukrprodzbut@gmail.com
Сергей Анатольевич”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!