Чорноморські супермаркети відмовляються давати решту

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Роман, який стверджує, що в супермаркеті касир не змогла дати дати решту та стверджувала, що бачила у нього дрібні купюри.“В крупном...

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Роман, який стверджує, що в супермаркеті касир не змогла дати дати решту та стверджувала, що бачила у нього дрібні купюри.“В крупном супермаркете города Черноморск (бывш. Ильичевск) меня отказались обслужить на кассе, оправдываясь тем, что у них нет сдачи. Купюра в руке была номиналом в 100 грн. Покупалась всего буханка хлеба. При всём этом кассир открыл кассу, и было видно что деньги там есть (видел купюры и в 50,20,5,2,1 грн). Требовала с меня мелкие деньги, которых у меня нет. Когда я спросил, зачем меня обманывают, ведь деньги в кассе было четко видно, кассир мне заявила что это Я обманываю, а не она, и якобы она у меня видела мелкие деньги. Хотя был я без кошелька, просто с купюрой в 100 грн. Полный беспредел.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!