Четверту хвилю досі не демобілізують

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Леся, котра скаржиться на невиконані обіцянки президента щодо демобілізації учасників бойових дій.  Ось її лист: Контакти для журналістів:  “Мене цікавить зараз одне...
Фото: volynnews.com

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Леся, котра скаржиться на невиконані обіцянки президента щодо демобілізації учасників бойових дій. 

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Мене цікавить зараз одне з головних питань це – демобілізація четвертої хвилі мобілізації. Хлопці вже більше року на передовій, особливо я маю на увазі 14 бригаду. Вони виснажені фізично та психологічно, перебуваючи весь-час під обстрілами. Їм до цього часу не дали посвідчень учасників бойових дій. Живуть у поганих умовах. Скажіть, як можна вже це все витримати? Якщо пан президент обіцяв після року відпускати додому, чому він цього не робить? Ми вимагаємо від нашої влади негайної демобілізації 14 бригади,видати їм посвідчення учасників бойових дій, інакше усі матері, сестри, родичі та друзі будуть в Києві страйкувати і так просто ми звідти не підемо.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!