fbpx

Через недбалість сільського голови під Івано-Франківськом вивозять тонни піску

До «Електронної книги скарг України» написали жителі смт. Заболотова Івано-Франківської області, які стверджують, що від їхньої села вже нічого не залишилося, сільський голова дає можливість шахраям вивозити пісок тоннами....
Фото: ukr.segodnya.ua

До «Електронної книги скарг України» написали жителі смт. Заболотова Івано-Франківської області, які стверджують, що від їхньої села вже нічого не залишилося, сільський голова дає можливість шахраям вивозити пісок тоннами.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

“Так як на нашому рівні (районному) це не вирішується, все куплено та поділено – тому, просимо Вас. Добрі люди, зверніть увагу на жителів смт.Заболотова, нас не чують!

З нас сміється сам голова, говорячи, що він на всіх счеє, тобто (мочиться). Він навіть не приходить на будь-які збори, мітинги, коли люди хочуть достукатись, поскаржитись на щось.

Це просто зводить зрозуму! Хочеться КРИЧАТИ! Все робиться в білий день, вивозять камазами гравій та пісок у таких кількостях, що залишились одні кар’єри, немає вже де купатись, валиться міст. Це все грозить великим потопом для оточуючих жителів.”

Контакт для журналістів

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК