В Києві ремонт тепломережі проводиться з порушенням норм та завдає проблем мешканцям будинку

До “Електронної книги скарг України” надійшов лист від нашої читачки Ганни. Вона скаржиться на якість проведення капітального ремонту тепломережі в м. Києві. Ось її лист: “У дворі будинку за...

До “Електронної книги скарг України” надійшов лист від нашої читачки Ганни. Вона скаржиться на якість проведення капітального ремонту тепломережі в м. Києві.

Ось її лист:

“У дворі будинку за адресою: Київ, бул Кольцова 18 з 29.06.2017 проводиться капітальний ремонт тепломережі. Балансоутримувачем цього будинку є Київенерго. Цей ремонт важко назвати капітальним, він завдає мешканцям будинку немало проблем та виконується неякісно та всупереч нормам. А саме:

• Не усі труби було замінено на нові

• Деякі частини труб не мають теплоізоляції

• На даний момент вже протягом більше ніж тижня траншеї не закопані, залиті водою, заповнені багнюкою та сміттям, труби не загерметизовані що навряд позитивно відобразиться на їх довговічності та може спричинити багато проблем у майбутньому

• Знищено частину асфальтового покриття, зелені насадження, під балконами мешканців насипано гори землі та бетонні брили. Це спричиняє суттєві проблеми з проїздом та вивозом сміття.

Мешканці будинку офіційно звертаються до вас з проханням втрутитись у ситуацію, здійснити ремонт тепломережі згідно норм та гарантувати відновлення прибудинкової території у попередній стан (а саме асфальтове покриття, паркани, зелені насадження)”.

Контакти для журналістів:

 

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК