Будинку без причини відключили гарячу воду

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна, вона переконує, що її будинок відключили від гарячого водопостачання через вигадані борги. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Добрий день. Я мешкаю в...
voda-lichylnyk-gkg
Фото взяте з сайту www.zz.te.ua

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна, вона переконує, що її будинок відключили від гарячого водопостачання через вигадані борги.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день. Я мешкаю в Києві на вул. М. Закревського, 95-а. Наші будинки (житловий комплекс «Милославичі») відключили від гарячого водопостачання.

Вранці 6 жовтня я зайшла в експлуатаційну компанію «Комфорт-майстер», котра обслуговує наш будинок (також розташована за адресою Закревського, 95-а), щоб з’ясувати, чому мені, людині, яка не має жодної копійки боргу, припинили гаряче водопостачання.

Майстер Надія Олексіївна довго й емоційно розповідала про боржників і т.д.. Під кінець розмови вона викликала на мене «Поліцію» тільки за те, що я всього хотіла записати нашу з нею розмову на диктофон. Ну, «Поліція» швидко з’ясувала, що в моїх діях не було ніяких правопорушень. Тепер я гадаю, що буде коли знову надумаюсь піти в нашу ЖЕК щось вияснити, то ця «керівниця» «братків» на мене викличе”.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК