Електронна книга скарг України

lorem

Будинку без причини відключили гарячу воду

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна, вона переконує, що її будинок відключили від гарячого водопостачання через вигадані борги. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Добрий день. Я мешкаю в...
voda-lichylnyk-gkg
Фото взяте з сайту www.zz.te.ua

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна, вона переконує, що її будинок відключили від гарячого водопостачання через вигадані борги.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день. Я мешкаю в Києві на вул. М. Закревського, 95-а. Наші будинки (житловий комплекс «Милославичі») відключили від гарячого водопостачання.

Вранці 6 жовтня я зайшла в експлуатаційну компанію «Комфорт-майстер», котра обслуговує наш будинок (також розташована за адресою Закревського, 95-а), щоб з’ясувати, чому мені, людині, яка не має жодної копійки боргу, припинили гаряче водопостачання.

Майстер Надія Олексіївна довго й емоційно розповідала про боржників і т.д.. Під кінець розмови вона викликала на мене «Поліцію» тільки за те, що я всього хотіла записати нашу з нею розмову на диктофон. Ну, «Поліція» швидко з’ясувала, що в моїх діях не було ніяких правопорушень. Тепер я гадаю, що буде коли знову надумаюсь піти в нашу ЖЕК щось вияснити, то ця «керівниця» «братків» на мене викличе”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК