fbpx

Борг “Укрпошти” і будинок без води та опалення в селищі Немішаєве, Київської області. Що спільного?

Заплати 20 тисяч гривень і користуйся каналізацією на здоров’я!

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Олена, вона стверджує, що до 2016 року їх будинок утримувався за кошти “Укрпошти”. Але після виявлення боргу в 20 тисяч гривень, мешканці залишилися сам-на-сам з житлово-комунальними проблемами.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Терміново потрібна допомога сім’ї з трьох осіб, що проживає в селищі Немішаєве, Бородянського району, Київської області на вул. Залізнична, 14 (будівля Укрпошти).

Живемо в цьому будинку з 1988 році без будь-яких документів. Наразі опалення в будинку немає. Пошта  сплачувала рахунки за користування водою, каналізацією; нам рахунки не приносили.

В 2016р. виникло питання встановлення лічильника на воду. Написали заяву в ЖКГ. Лічильник придбали. Але його й досі не встановили.

Окрім цього, як виявилося, поштове відділення має борг 20 тисяч гривень за послуги користування водовідведенням.

Таким чином, 12.01.18 без попередження ЖКГ заборонило користування каналізацією. Але 19.01.18 за розпорядженням директора ЖКГ знову поновило дозвіл.

Каналізацію потрібно ремонтувати! Але ми не в змозі зробити це самотужки. Директор ЖКГ Коваль Борис Анатолійович запропонував нам сплатити борг і “користуватися всіма благами на здоров’я”. Терміново просимо вашої допомоги у вирішені житлово-комунальних питань”, – написала наша читачка Олена.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК