Електронна книга скарг України

lorem

Бійцю АТО не дають обіцяну відпустку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Юлія. Жінка скаржиться на те, що її чоловіка не відпускають на законний перепочинок вдома. Ось ъъ лист: Контакти для журналыстыв:  “Мій...
ato-ukraina-vijska-liudy-armija
Фото: live.ck.ua

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Юлія. Жінка скаржиться на те, що її чоловіка не відпускають на законний перепочинок вдома.

Ось ъъ лист:

Контакти для журналыстыв: 


“Мій чоловік Ігор Олегович був призваний до лав збройних сил України 27 березня 2015 року. На цей час він був у відпустці 10 днів. Я з двома синами чекала його у відпустку на його день народження 24 лютого. Йому виповниться 30 років. Обіцяли, але щось змінилося і тепер не відпускають. За законом він має право на відпустку. Як можна добитися його відпустки? До кого звернутися? По телефону він дуже знервований, я дуже боюся за нього, залишається зовсім трохи, а він дуже занепав духом. Весь рік він знаходився на території Луганської обл (з його слів).Допоможіть!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!