Електронна книга скарг України

lorem

Безлад в Торчинській школі НВК

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Майя, яка стверджує, що в Торчинській школі НВК погане ставлення до учнів та зухвале ставлення до своєї діяльності. “Скаржусь на Торчинську...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Майя, яка стверджує, що в Торчинській школі НВК погане ставлення до учнів та зухвале ставлення до своєї діяльності.

“Скаржусь на Торчинську школу НВК, та по перше, вчителі не виховані не пояснюють на уроках докладно тему, якщо учень підійде до вчителя і скаже поясніть мені тему, а учень у відповідь почує я вже розказувала треба було слухати, або ж якщо й згодиться розповісти ще раз, якщо учень не розуміє просто вчитель обзиває там “ти дебіл” чи іншими словами, а учитель фізкультури так взагалі на роботу приходять або пяний або десь вже на робочому місці встигає випити.

В даний момент там навчається моя племінниця Кузьменко Вікторія, вона дівчинка розумна хоче перейти в сусіднє село в черняхівський район так їй не віддають документи. Хоча вони не мають права, а вона хоче вчитися. Вона раніше вчилася погано і з за цього вчителі не хочуть допомагати хоча бачать що вона може і хоче вчитись, але вони їй в цьому не допомагають, будь ласка допоможіть!”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК