Бездіяльність львівської патрульної поліції

До Електронної книги скарг України написав наш читач, Іллічов Максим Сергійович, він скаржиться на грубу відмову поліцейських фіксувати правопорушення. Ось його лист: “27.05.2017 я викликав екіпаж патрульно поліції для...

До Електронної книги скарг України написав наш читач, Іллічов Максим Сергійович, він скаржиться на грубу відмову поліцейських фіксувати правопорушення.

Ось його лист:

“27.05.2017 я викликав екіпаж патрульно поліції для фіксування адміністративного правопорушення, а саме на стихійну торгівлю по вулиці Котлярській 18, м.Львів. На прибуття екіпажу чекав 45 хвилин. Після прибуття екіпажу 0101 Галицького рн. мені у грубій формі сказали що: “Патрульна поліція займається більш важливими справами”. На що я повідомив патрульним що це – адміністративне правопорушення і вони зобов’язані його зафіксувати. На що я отримав аналогічну відповідь. Після чого я запитав у екіпажу 0101, чи вони відмовляються фіксувати дане правопорушення. На що я вже у котрий раз отримав у відповідь: “Ти що не розумієш, що поліція займається важливішими справами?”. Після чого, вони закрили вікно патрульного автомобіля і поїхали. На даний інцидент у мене є двоє свідків”.

Контакти для журналістів:

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!