Електронна книга скарг України

lorem

Бездіяльність львівської патрульної поліції

До Електронної книги скарг України написав наш читач, Іллічов Максим Сергійович, він скаржиться на грубу відмову поліцейських фіксувати правопорушення. Ось його лист: “27.05.2017 я викликав екіпаж патрульно поліції для...

До Електронної книги скарг України написав наш читач, Іллічов Максим Сергійович, він скаржиться на грубу відмову поліцейських фіксувати правопорушення.

Ось його лист:

“27.05.2017 я викликав екіпаж патрульно поліції для фіксування адміністративного правопорушення, а саме на стихійну торгівлю по вулиці Котлярській 18, м.Львів. На прибуття екіпажу чекав 45 хвилин. Після прибуття екіпажу 0101 Галицького рн. мені у грубій формі сказали що: “Патрульна поліція займається більш важливими справами”. На що я повідомив патрульним що це – адміністративне правопорушення і вони зобов’язані його зафіксувати. На що я отримав аналогічну відповідь. Після чого я запитав у екіпажу 0101, чи вони відмовляються фіксувати дане правопорушення. На що я вже у котрий раз отримав у відповідь: “Ти що не розумієш, що поліція займається важливішими справами?”. Після чого, вони закрили вікно патрульного автомобіля і поїхали. На даний інцидент у мене є двоє свідків”.

Контакти для журналістів:

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК