Батьки просять зупинити побори в дитсадках

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що побори на потреби дитсадка в Вінниці зависокі. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Батьки ДНЗ № 25 м. Вінниця звертаються до...
Фото: http://ua.112.ua/

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що побори на потреби дитсадка в Вінниці зависокі.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Батьки ДНЗ № 25 м. Вінниця звертаються до Вас з проханням допомогти вирішити питання з поборами.

Ми розуміємо, що держава не виділяє кошти на освіту, і батьки повинні піклуватись про те місце, куди ходять їхні діти. Але суми мають бути розумними, їх мають розділити на весь навчальний рік.

А не так, що: «Ви повинні здати до кінця тижня». Попереду зима, і батькам в першу чергу треба думати про те, як одягнути і взути свою дитину, а не здавати вже на 20-те вікно у дитячому садочку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Посадовці незаконно привласнюють ділянки на Вінниччині» 

Якщо здаєш частково, завідувачка ДНЗ викликає до себе вихователів і вимагає від них, щоб вони змушували батьків здавати гроші. Вихователі, повертаючись в групу, зривають свою злість на дітях, чому вони повинні страждати.

І взагалі Ніна Прокофіївна – груба, нетолерантна людина, яка зверхньо ставиться до своїх співробітників. Людина заслужила свою пенсію, а в садочок потрібна нова комунікабельна людина, а не диктатор.

Сподіваємося на Вашу допомогу, бо така проблема напевне існує у кожному ДНЗ Вінниці, і тому батьки будуть змушені колективно звертатися в засоби масової інформації”.​

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!