fbpx

АVE-Коломия не впоралася із своїми обов’язками. Жителі думають їх офіційно грабують

А як добре все починалося.

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Василь, який скаржиться на сміттярів, що невчасно та не часто вивозять сміття, а гроші вимагають платити вчасно і за послугу, яку вони не надають в повному обсязі. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Хотів би виказати своє незадоволення у адресу “АVE-Коломия”. Останні півтора року сміттярі не виконують обов’язки, які зазначені в домовленості про надання послуг з вивезення щотижнево вмісту сміттєвого ящика, за який кожен тиждень протягоом кожних трьох місяців тарифікується і повинен бути оплачений, а іноді щей заборгованість нізвідки приходить.

Сміття приїздять забирати не вчасно, як домовлено, а коли забагнеться, можуть легко приїхати раз в три тижні та і те в ночі 23:00-1:30 ночі з неділі на понеділок!

Я і мої сусіди, які проживають в с.Сопів район Коломия потерпаємо від наваленого сміття, яке вже не влазить за три тижні в той ящик.

Ми спробували звязатись, але ніхто на контакт не йшов з їхнього офісу, а сиділи і посміювались коли я казав, що мусор не приїзжають і не беруть.

А гроші в кінці трьох місяців вимагають за всі тижні, які навіть не приїзжали забрати. Нас, можна сказати, офіційно грабують, я скаргу не тільки сюди напишу а постараюсь підняти це питання на сучасному рівні і скандалу не уникне ніхто! А поки що буду сподіватись на вашу допомогу з такою не приємною ситуацією!!! p/s Коли приходив кілька днів тому в місцевий Ощад Банк у м.Коломия оплатити той же самий черговий борг за сміття за три місяці, працівниці підтвердили не працездатність Служби вивезення сміття в цілому Коломийському районі!”, – написав він.

 

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК