fbpx

“АТОшник герой – поки воює”. Історія про те, як складно отримати належну йому землю військовому із Сум

Для журналістів є контакт і документи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач із Сум, він колишній військовий, захищав країну на сході, а тепер воює із чиновниками, які не хочуть йти йому на зустріч, щоб він отримав обіцяну земельну ділянку.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Учасник бойових дій 3-тя хвиля 2014-2015 р.. по поверненню із АТО почав займатись, щоб отримати земельну ділянку. Ділянку найшов сам. Там на той час був пустир, пройшов усі істанції та отримав усі дозволи міськоі ради м Суми.

12.10.2016 отримав документи про приватізацію ділянки, через декілька днів виїхав з геодезистами на ділянку, щоб визначити межі до сантиметра та огородити її… АЛЕ! на мої ПРИВАТИЗОВАНІЙ ділянці стояв і стоіть зараз дитячий майданчик із 12-ти найменувань. Неодноразові як письмові так і особисті зверненя до міської ради особисто мера про вирішеня питяння, щоб перенести майданчик або найти альтернативу привели тільки до обіцянок уже більш як 1 рік..

Набридло слухати обіцянки та кумівство можновладців… АТОшник для них герой поки воює.. а коли повертается становится обузою адже він щось у них вимагає… \

Якщо можна прошу допомоги у вас…зрушити хоть трохи їхні діі хоть, в яку небудь сторону…ПАКЕТ документів шо ділянка моя ПРИВАТИЗОВАНА у мене на руках.. З журналістами згоден ідти до можновладців в кабінет та задавти питання будь-якої складності…СЛАВА УКРАІНІ!”, – написав він.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 45%! НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК