fbpx

“АТБ” самовільно обшукує покупців

До “Електронної книги скарг України” звернувся Євгеній, котрий переконує, що в одному із супермаркетів у Запоріжжі незаконно та без представників правоохоронних органів обшукують покупців, звинувачуючи у крадіжці. Ось його...
Фото: korysno.pro

До “Електронної книги скарг України” звернувся Євгеній, котрий переконує, що в одному із супермаркетів у Запоріжжі незаконно та без представників правоохоронних органів обшукують покупців, звинувачуючи у крадіжці.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“В Запорожье по ул.Чумаченка 30 в магазине АТБ обыскивают карманы покупателей. 10 марта 2016 года, без всяких на то причин, обыскали человека у выхода с магазина, обвинив его в воровстве пластыря. При этом 67 летний мужчина, по их милости оказался в прединфарктном состоянии. Должен вам сообщить, что по закону этого не имеют права делать, а тем более без полиции и ещё когда человек уже выходил с магазина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Фокстрот” вимагає відшкодування за смартфон, пошкоджений у торговому залі

В стране творится беспридел, поэтому и все законы, как и новой власти, так и всем олигархам, ни по чем, а простой народ для них быдло, которое можно обшманать. При той власти такого не было. Прошу всех, кто читает это, взять во внимание и прочитать закон Украины.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК