fbpx

АЛЛО відмовляється приймати назад зламаний телефон

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що магазин відмовляється приймати телефон, який неналежним чином працює. За словами жінки, їй незаконно відмовили у поверненні несправного ще...
Фото: uamodna.com

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що магазин відмовляється приймати телефон, який неналежним чином працює. За словами жінки, їй незаконно відмовили у поверненні несправного ще при купівлі телефону.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

” Я звернулася 25.02.2016 в магазин АЛЛО в м. Ковель Волинська обл. вул. Незалежності з проханням обміняти телефон, куплений 20.02.16, так як телефон неналежно працює, а саме, він не знаходить мережу… Тобто я 5 хв на звязку, а потім 5 хв знову не в мережі…. дивлячись, в якому місці знаходжусь… Я наполягала, що маю право на обмін на аналогічний телефон або на повернення коштів згідно ст 9 Закону Про захист прав споживачів, але мені відмовили. Прошу посприяти в вирішенні моєї проблеми. І прошу поради, які дії надалі маю вчинити, щоб прискорити процес.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК