fbpx

Акції Mitsubishi підстрибнули на 16% завдяки угоді з Nissan

Чи не свідчить подібний скандал заходом сонця, що світило над компанією Mitsubishi

Акції японського автовиробника Mitsubishi Motors за підсумками торгів у Токіо 12 травня зросли на 16,3% тільки-но з’явилися повідомлення про те, що компанія продасть частину своїх акцій конкуренту – Nissan. Для порівняння, акції Nissan знизилися більш ніж на 2%, а індекс Nikkei 225 закрився в плюсі на 0,4%.

Вже після завершення торгової сесії Nissan оголосив про стратегічне партнерство з Mitsubishi. В рамках підписаної сторонами угоди Nissan стане власником 34% акцій Mitsubishi, заплативши за пакет 237 млрд ієн (близько $2,2 млрд). Очікується, що фінальні домовленості сторін будуть досягнуті до 25 травня.

В кінці квітня Mitsubishi була втягнута в «паливний скандал» – керівництво компанії визнало, що виробник занижував показники по витраті палива в малолітражних автомобілях, в тому числі тих, які випускалися для Nissan. Після цього за два дні капіталізація Mitsubishi через обвал біржових котувань скоротилася на третину.

Через скандал продажу малолітражок Mitsubishi на внутрішньому ринку скоротилися в квітні більш ніж на 60%. Крім того, за підсумками розбору польотів з «паливним скандалом» Mitsubishi загрожують великі штрафи, а також витрати на компенсації автовласникам.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК