Електронна книга скарг України

lorem

Аферисти на сайті безкоштовних оголошень

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія. Жінка переконує, що стала жертвою махінації на сайті безкоштовних оголошень. Після сплати передоплати за товар, продавець зник, не виконави умов усної...
Фото: ndilo.com.ua

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія. Жінка переконує, що стала жертвою махінації на сайті безкоштовних оголошень. Після сплати передоплати за товар, продавець зник, не виконави умов усної домовленості.

Ось її лист:

Контакти для журналістів

“30.11.2015 я переглядаючи OLX знайшла норкову шубку, за ціну, яка мені підходила. Зателефонувала по тел.0634348030, порозмовляла з чоловіком, який представився Олександром, домовилась про покупку. Тільки продавець сказав, що працює по передоплаті -це 500грн. Я, звичайно, довіривши людині тут же скинула на рахунок в Ощадбанку 500 грн., як виявилось, на тел. дзвінки мені вже ніхто не відповідає, а сьогодні тел. взагалі вимкнено. Місто знаходження було Вінниця. Залишилась квитанція про поповнення рахунку.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК