fbpx

Аферист із терміналом. Як оманюють людей в Донецькій області обіцяючі склопакети

Географія афериста була великою, тепер дістався інших людей. Поліція нічого вдіяти не може, надія на суд і журналістів.

До “Електронної книги скарг України” написали омануті одним підприємцем споживачі, які замість обіцяних вікон нічого не отримали, а гроші віддали на місці. 

ОСЬ ЇХНЯ КОЛЕКТИВНА СКАРГА:

“Просимо вашого втручання у справу, в якій дуже багато ошуканих людей. Люди бідкаються, звертаються до різних інстанцій, але допомоги немає.  Дуже хочеться вірити, що наше звернення до Вас буде мати результат.

Ця стаття про нечесних підприємців, написана робітниками держспоживслужби в Донецькій області :

Справа в тому, що в нашому регіоні працює шайка шахраїв, які прикриваючись соціальними програмами, маючи термінал Приватбанку (навіть переносний, щоб в жертви було дуже мало часу на роздуми), мають договір на бланках заводу STEKO. Молодчики, які дуже гарно все розписують, яка буде в людини економія завдяки соціальній державній програмі, які якісні конструкції та як довго вони вже працюють на ринку. Людина все прослухавши навіть уявити не може, що її чекає далі, після укладення договору, зробленого повністю проти людини. Це наука всім нам на все життя – треба досконало вивчати те що підписуєш.

Прописують ціну балкону під ключ , а в наслідок маєш просто віконні рами навіть без установки. А в багатьох випадках вони навіть продукцію не віддають, немає ані грошей, ані товару, людина бажаючи зекономити потрапляє в гарно оформлену пастку. Після отримання грошей вас просто ігнорують.

На цьому починається найцікавіше. Людина, ще не розуміючи, що її ошукали, чекає, що через 2 тижні в неї буде гарний балкон, але нема навіть замірщиків. Іде в собес, щоб по соціальній програмі отримати компенсацію, але на вас дивляться не розуміючи і кажуть, що немає ніяких програм. Після цього звертається до фірми, а вони кажуть, що мабуть треба йти в виконком, а не собес. У виконкомі та ж ситуація «Люди, хто вас усіх посилає сюди, ви не перші, немає ніяких програм по компенсації.» Починаєш  дзвонити  ФОП  ДЖАФАРОВУ РУСЛАНУ ЯШАРОВИЧУ –  і після цього розумієш куди ти потрапив. Грубість та розмова, після якої треба приймати ліки. Так не поводять себе фізичні особи підприємці, це повністю порушення трудового законодавства. «Кто вам балкон обещал, тот пусть и делает, я вам его не обещал».

Коли виникає питання, хто ж ті люди, що так гарно пропонували встановити новий балкон під ключ, ким вони у нього працюють? У відповідь чуєш: «никем не работают, просто хорошие люди, то тут поработают, то там поработают просто помагают мне», «договор  может быть расторгнут только в случае вашей смерти», «пишите и звоните куда хотите, вам ничего не поможет – у меня такие адвокаты, что вы еще мне заплатите» “если бы вели себя хорошо, я бы может быть установил вам рамы, а вы ведете себя плохо, и потому я вам их привезу, выкину и делайте с ними что хотите»!

Джафарова  викликали в інспекцію Держпраці, він написав ,що в нього немає найманих робітників. Але  перевірити вони його не можуть, тому що прав на це не мають, ось така була відповідь. А от Джафаров має усі права дурити людей, має неоформлених працівників, прикривається Державними програмами при цьому ніхто йому нічого зробити не може. На суд його адвокат приносить договір про те, що Кухар працює в нього, дуже все цікаво.

Ми  написали колективну  заяву в прокуратуру, з приводу шахрайських дій цих суб’єктів. Прокуратура передала справу в поліцію, та в поліції  навіть не всіх людей опитали присутніх в заяві, а Джафарову тільки подзвонили і зробили висновок, що шахрайських дій тут немає і нам потрібно йти до суду – бо  самі винні, що підписали з ними договір.

Людей ошуканих багато і в  Добропіллі, Краматорську, Дружківці, Костянтинівці, Білозерському. І, виявляється, його дуже гарно всі знають в службі Захисту прав споживачів вже 5 років, починав він в Миколаївській області, а ось тепер добрався до Донецької бо тут зручніше, менше перевірок”, – написали вони.

Контактів понад 10 у нас є в наявності. Надаються на вимогу журналістів чи правоохоронців. 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 15% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК