fbpx
магазин алло

50 днів ремонту телефону в магазині “Алло”

14 днів і 50...майже одне і теж?

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Олександр, він скаржиться на якість обслуговування магазину “Алло”. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня! 13.12.2016 р. мною в місті Києві в магазині “Алло”, що за адресою вул. Антоновича, 17б було придбано телефон APPlE IPHONE 6S загальною вартістю 16474,00грн.

Під час експлуатації виник істотний недолік. Тому 19.11.2017 р. я звернувся в сертифікований сервісний центр ТМ “А-сервіс”. В обслуговуванні було відмовлено в зв’язку з тим, що дата активації пристрою не співпадає з датою продажу. При купівлі телефону мене магазин не проінформував про те, що те телефон експлуатувався раніше.

27.11.2017р. звернувся в магазин, де придбав телефон. Керівник магазину Шевченко М. В. запропонував мені здати телефон в магазин з умовою, що вони проведуть ремонт протягом двох тижнів, який передбачений в гарантійному талоні. Також зауважив, що в зв’язку з відсутностю обмінного фонду, компенсація за кожен день перебування телефону в ремонті буде становити 1% від вартості товару.

14.12.2017р. я звернувся в магазин, але телефон мені не повернули. Він і досі ремонтувався. В той самий день я написав заяву на повернення коштів, раніше сплачених за телефон, а також на компенсацію в розмірі 1% за кожен день перебування телефону в ремонті. Не дочекавшись повернення коштів, 09.01.2018р. звернувся В Держспоживслужбу України (вул.Б.Грінченко 1), де написав скаргу на ТОВ “Алло” з проханням вирішити питання повернення коштів за телефон а також суми-компенсації.

17.01.2017р. пізно ввечері мені зателефонували з магазину “Алло” та запропонували забрати відремонтований телефон. Це відбулося через 50 днів після здачі телефону в ремонт! Прошу допомогти мені повернути слачені кошти за телефон, а також компесацію у розмірі 1% за кожен день перебування телефону в ремонті. На руках маю всі документи. Заздалегідь вдячний,” – написав наш читач Олександр.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК