fbpx

26 річний “бляхер” на Франківщині ледь не вбив усю сім`ю в ДТП. Гасав, як навіжений

"Доки будуть ці "бляхери" вбивати наших дітей" питає наша читачка?

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ольга, яка просить втрутитися незалежні ЗМІ, адже 26 річний “бляхер” ледь не вбив її сім`ю і всім байдуже. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“21.10 поблизу с Боднарів Калуського району сталося ДТП, за участю двох машин. В одній машині рено логан, їхала моя сім’я: я, мій чоловік і 3-річний син.

Ми їхали з міста Калуш у Івано-Франківськ. Раптово з повороту на шаленій швидкості вилетів автомобіль Бмв,який став некерований внаслідок неадекватної швидкості і вилетів на смугу зустрічного руху,де задом вдарив нашу машину.

Мене і дитину госпіталізували, малого в реанімацію, мене в травматологію. Мені вправили ліктьовий суглоб, і я відмовилась від подальшого лікування і обстеження, так як моя дитина знаходилась у реанімації. Автомобіль бмв на “бляхах” Місцеві ЗМІ висвітили подію неадекватно, що абсолютно не відповідає дійсності. Просимо допомоги, доки “мінори” на бляхах будуть нас вбивати?

Скільки коштує винести свою дитину з машини без свідомості. Доки 26 річні виродки, які тільки вступають у фазу статевого розвитку, будуть ганяти на бмв і вбивати нас і наших дітей? Допоможіть, будьласка”, – написала вона.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК