fbpx

13 квітня до України приїздить репер, що виступав в окупованому Криму з Тіматі

Ще один співак, немає совісті.

До “Електронної книги скар України” написали небайдужі, які попросили звернути увагу на те, що в квітні приїздить до України російський репер МОТ. 

Про це зазначено на сайті Concert.ua. В оголошені сказано, що МОТ виступатиме в Києві, о 20:00, в Стереоплазі.

“13 апреля в Stereo Plaza встречайте крутого рэпера, мастера битов и речитатива – Мота! Парень порадует киевлян своей «Доброй музыкой» – самым свежим альбомом, вышедшим в октябре прошлого года. Карьера рэпера не была умопомрачительно быстрой, Мот всего достиг упорным трудом. Для парнишки из небольшого Крымска просто не было другого пути. Переехав в 15 лет в блистательную Москву, Матвей Мельников начал писать неплохие стебные фристайлы на русский рэп, но вскоре понял, что готов к чему-то более серьезному. Дебютный Remote вышел в 2011. 12 вполне годных треков вместе с Мотом спели Илья Киреев, Katrin Mokko и ms. Sounday. И понеслось! «Ремонт», Azbuka Morze, «Наизнанку», «92 дня» и, наконец, «Добрая музыка клавиш». Последний альбом уже успел прокатится волной по миру. Полюбить его треки есть за что: мощный бит, хороший саунд, глубокий речитатив. Впрочем, оцените сами! Не пропустите! Вы просто обязаны быть там!”, – сказано на сайті.

Ось відео, яке може стати доказом виступу репера МОТ в Криму. Воно датоване 2016 роком.

І ось ще один репортаж зроблений місцевими журналістами, який також підтверджує те, що співак виступа в окупованому Росією Криму.

Також серед артистів є й концрет Луни, вона же Христина Бардаш. Яка нещодавно побувала з гастролями в Росії, та із задоволенням відвідала перший російський канал.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК