В Білій Церкві зникли дороги

Місцева влада Білої Церкви так зайнята реформами, що подекуди забуває про ями на дорогах, що схожі на місячні кратери, повідомляє “Електронна книга скарг Білої Церкви“. Місцеві жителі б’ють на...

Місцева влада Білої Церкви так зайнята реформами, що подекуди забуває про ями на дорогах, що схожі на місячні кратери, повідомляє “Електронна книга скарг Білої Церкви“.

Місцеві жителі б’ють на сполох, адже проїхати повз вулицю Грушевського не можливо, на дорогах ями понад 10-20 сантиметрів.

“Як усім відомо, зараз по всій території нашого міста йде ямковий ремонт доріг, це стосується як автомобільних доріг, так і тротуарів, а також прибудинкових територій. Масово ремонтуються двори масиву Леваневського, Піщаного масиву, тому виникло питання: коли ж дійде черга до нашого двору, адже, на мою думку він просто в жахливому стані”, – пише Любов Шарпенко на сторінках “ЕКСБЦ”, додаючи світлину катастрофічно-розбомбленої вулиці.

Фото читача "ЕКСБЦ"

Фото читача “ЕКСБЦ”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!