Вінницький виробник “Бріз-Т” труїть своїх містян (ВІДЕО)

Нам написав поціновувач продукції “Бріз-Т”, але після відео, яке він надіслав, навряд чи такі залишаться. На “Електронну книгу скарг України” Тарас надіслав цікаве відео – кілька балтійська виробника “Бріз-Т”...

Нам написав поціновувач продукції “Бріз-Т”, але після відео, яке він надіслав, навряд чи такі залишаться.

На “Електронну книгу скарг України” Тарас надіслав цікаве відео – кілька балтійська виробника “Бріз-Т” чи-то від довгого перебування в своєму соку чи то з інших причин, але почала вже розкладатися. Подивіться на відео самі.

http://www.youtube.com/watch?v=8MJnd9RzOCA

Сама ж компанія у себе на сайті не соромиться писати, що “Бріз-Т” “Суворо контролюють якість продукції в бактеріологічній та хімічних лабораторіях, що діють на підприємстів.” Пошукавши відгуки про цю фірму на форумах – ми помітили, що схожі випадки сталися не вперше, ось, наприклад, пише Nata, що її риба не задовольнила: “Сьогодні на обід купила в пресерві оселедець (філе шматочки) в майонезі. Дуже розчарована якістю, їсти було неможливо. Рибу настільки “вимили” в оцеті, що її смак навідь не відчувається.” Звичайно серед незадоволених користувачів знайшлися і хороші відгуки: “Мені дуже приємно смакувати вашу продукцію! Особливо Копчену скумбрію!!!”

Але карще один раз побачити, ніж сто раз почути – тому ми надішлемо посилання на це відео безпосередньо до компанії і повідомимо Вас про їхню відповідь! Цікаво, чи важлива їм репутація серед споживачів!?

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!