Новорічний настрій

Новорічний настрій

3731
Опубліковано: "ЕКСУ"
"Електронна книга скарг України" - віртуальний місток між людьми у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Новорічний декор - зимній декор для либетелів вселяти свято у бездушні предмети. Надихайтеся тут.

Все ближче Новий рік і все ближче потрібно створювати до нього атмосферу. Світлини нижче, сподіваємося, надихнуть зробити казку з Вашої оселі.Зимній декор оселі.

Сервування стола

 

 

 

Таке сервування столу у вигляді сніговичка прикрасить кожну оселю. Декор можна почати з пари тарілок і кухонних предметів. Глядь, і стіл засіяє по-Новорічному;)

 

 

 

новогодний декор для дома

 

 

 

Беремо вазу, шишки, фарбу. І далі в одному тоні, в тих кольорах, які пасуватимуть до Вашої оселі фарбуємо. Два дні і ось такий Новорічний декор красуватиметься у Вашій оселі.

 

 

 

Декор новорічний для квартири

 

 

Такий подарунок теж стане в нагоді тим, кому необхідний новорічний декор. Звичайно власними руками його не зробити, але ми не могли оминути такий елемнт Новорічного декору в оселі. Погодьтеся, гарно ж ;)

 

 

 

Новорічний декор оселі

 

 

А ось як можна зробити із старої, іноді радянської, іграшки гарну, Новорічну вазу. Це спражній Новорічний декор, який змусить пам´ятати, що Новий рік вже скоро. І тим паче, ще довго, після Нового року тішитиме око хазяїна оселі.

 

 

 

 

Новорічний декор пляшок

 

Плякша на столі в Новий рік, теж має бути зроблена під Новорічний декор. За допомогою таких от святкових атрибутів, звичайне вино перетвориться на святкове. Новорічний декор пляшок - стане прикрасою святкового столу.

 

 

після свят декор

 

 

А вже після випитих пляшок, можна назбирати корки і створити ось такий Новорічний вінок. Для Новорічного декору в квартирі - стане дуже гарною прикрасою. Його можна ще й підсвітити, наприклад, герляндами.

 

 

 

новорічний декор

 

Трохи креативу і можна зробити Новорічну картку. Вона теж може стати і подарунком для близької людини, і навіть стане хорошим новорічним декором в квартирі. Теплим і радісним.

 

 

ялинка новорічний декор

 

 

Вітамінізований Новорічний декор - такая ялинка із соковитих яблук стане прикрасою і об´єктом спостереження усіх гостей. А безпосередньо під час Нового року - може стати і гарним закусувальним матеріалом;)Зимній вітамінний декор;) 

 

 

 

 

ялинка прикраси яка не обсипається

 

 

Така ялинка ніколи не буде губити свої голки. Варто задумуватися про встановлення її. Наприклад, якщо у Вас є будинок, було б непогано розмістити її перед входом - це буде справжнім зимнім декором. І після роботи - вона нагадуватиме про свято. Таким чином створюватиме Новорічний настрій.

 

 

 

 

 

Ще один варіант Новорічного декору для тих, кому ліньки щось видумувати. Ваза, герлянди і іграшки. Ось Вам і святкова прикраса. Щоправда, варто відмітити, що такого вона може бути вогненебезпечною.

 

 

 

 

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Чудових свят та з прийдешнім Новим роком! Щиро Ваша, "Електронна книга скарг України";)