fbpx

Логотип “Нової пошти” дуже нагадує символ угорських нацистів

Журналісти “Електронної книги скарг України” помітили дивний збіг… На компанію термінової доставки “Нова пошта” нарікань, в принципі, нам не надходило. Але сьогодні вони здивували своїм ребрендингом свого ж логотипу....
нова пошта логотип нацистів

Журналісти “Електронної книги скарг України” помітили дивний збіг…

На компанію термінової доставки “Нова пошта” нарікань, в принципі, нам не надходило. Але сьогодні вони здивували своїм ребрендингом свого ж логотипу. Ось він.

нова пошти -новий логотип

На перший погляд ідея просто чудова, двузначніть логотипу вражає, погодьтеся!

Але, як завжди є Але;) Ми були здивовані коли помітили колосальну схожість нового логотипу “Нової пошти” з символом Угорських нацистів.

нацисти угорщина -символ - стріли

Символ “схрещені стріли” угорські націонал-соціалісти почали застосовувати замість первісної свастики, коли угорський уряд заборонив носіння свастики, як емблеми іноземної держави.

Програма нілашистів* містила вимоги тіснішої співпраці з нацистською Німеччиною, активізації війни проти антигітлерівської коаліції, посилення боротьби проти робочих партій.

*Нілашисти – в Угорщині в 1938-1945 рр. члени фашистської партії схрещених стріл.

Ось, ще для порівняння:

нова пошта логотип нацистів

 
нацист2Ідеологія партії була дещо схожа з німецьким націонал-соціалізмом: крайній націоналізм, заохочення сільськогосподарського сектора, антикапіталізм, антикомунізм і войовничий антисемітизм.

Щодо партійного духу: Лідер партії навіть був засуджений до тривалого тюремного ув’язнення за те, що він відкрито запідозрив дружину регента Хорті в єврейському походженні. Лише в 1940 році під тиском Німеччини Салаші був звільнений з ув’язнення за амністією.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК