Instagram допоможе лікарям

Стартап Movable Science розробив новий додаток Figure1, яке дозволить лікарям створити візуальну медичну базу даних, повідомляє PSFK. Figure1 –  додаток для обміну фотографіями, на зразок Instagram, проте воно націлене...
instagram-prilozhenie-planshet-foto-social'nye seti-sovremennost'-tehnika-gadzhet
Фото: dailyreadlist.com

Стартап Movable Science розробив новий додаток Figure1, яке дозволить лікарям створити візуальну медичну базу даних, повідомляє PSFK.

Figure1 –  додаток для обміну фотографіями, на зразок Instagram, проте воно націлене конкретно на медичних працівників. Додаток дозволяє обмінюватися фотографіями, на яких зображені хірургічні процедури, прояви різних хвороб та інше. Велика візуальна база даних повинна допомогти медикам краще діагностувати захворювання.

Додаток Figure1 включає форму згоди пацієнта на використання його зображення, а також використовує функцію розпізнавання обличчя для того, щоб зберегти конфіденційність. Крім того, користувачі зможуть використовувати свої власні фільтри для прикриття інших ідентифікованих знаків, а також додавати спеціальні покажчики і коментарі.

insta

instagram

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!