Електронна книга скарг України

lorem

Інформаційний зріз: як «джинсує» партія Клименко в мережі

Журналісти "Електронної книги скарг України" відшукали 5 виднь, що випустили одну й ту ж новину слово в слово, про форум, який "нібито" відбувся.

Нещодавно партія біглого екс-міністра доходів О.Клименко вчергове з’явилася в медіапросторі. На цей раз причиною став анонсований ними «альтернативний Податковий кодекс» для України. Цей, по–справжньому гібридний Податковий кодекс, скоріше насміхання над справжнім Податковим кодексом України. Адже в анонсованому кодексі Клименка – всього, ми побачили три сторінки! До прикладу Податковий кодекс, який діє сьогдоні в Україні – налічує 700 сторінок, що вже говорити про наповнення…Тим не менш, 17 вересня, коли відбулося подібне дійство – онлайн видання вибухнули сенсаційними заголовками. Для недалекого читача, може здатися, прочитавши ці видання, що дійсно біглий міністр презентував справжній необхідний документ для України. Але, знову ж таки, три сторінки для змін в цілій багатомільйонній державі, де діє купа підзаконних актів та нормативів, купа інших Законів – це смішно.

Наводимо прінт-скріни видань, що опублікували слово в слово інформацію про гібридний кодекс партії друга Януковича.

112

Матеріал з тим же заголовком, фото, та відео з’явився і на виданні “Вєсті”, яке часто звинувачують в проросійсько-налаштованій редакційній політиці.

vesti

Тут же і Аргументи і факти, так само перекопіювали назву, фото, та відео. Навіть з однакових слів розпочинається стаття. Дивно, невже не можна було б підготуватися ретельніше, написавши різними словами про подію. Хоча, із сюжета програми “Гроші” стає зрозуміло, що на широкоанонсований “форум” – просто не запросили журналістів. Тому подібна PR-акція і залишилася без уваги, та справжньої критики з боку незалежних видань, а самі організатори вдалися до поширення інформації через свої кишенькові видання.

aif

Онлайн-видання “Кореспондент” також вдалося до звичайного копіпасту.

korrespondent

І видання “Апостроф”, фінансування якого приписують олігарху Ахмєтову.

apostoff

Нагадаємо, що екс-міністр доходів раніше втік із України під руку з екс-генеральним прокурором Шокіним. Зараз, повідомляють в різних виданнях, біглий міністр переховується від українського правосуддя в Ізраїлі. Політичні акції в Україні влаштовують колишні акціонери та члени наглядової ради банку “Юнісон”, який також належав екс-міністру Клименко. Зараз, як повідомляється на офіційному сайті, в банк “Юнісон” введена тимчасова адміністрації.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК