Greenpeace опублікував “зелений” рейтинг IT-компаній

Apple попереду, Аmazon позаду. Хто ще на думку Greenpeace дбає про навколишнє середовище? Greenpeace взявся і за інтернет компанії. Екологічна організація склала “зелений” рейтинг оцінивши гігантів цифрових технологій від п’ятірки до...

Apple попереду, Аmazon позаду. Хто ще на думку Greenpeace дбає про навколишнє середовище?

Greenpeace взявся і за інтернет компанії. Екологічна організація склала “зелений” рейтинг оцінивши гігантів цифрових технологій від п’ятірки до двійки в залежності від їхньої енергетичної політики.

 Ось такий має вигляд IT-світ очима Greenpeace


Ось такий має вигляд IT-світ очима Greenpeace

Найчистішою компанією за версією екологів сатал компанія  Apple, вона на стільки зелена, що аж нічого додати – 100% енергії, яку використовує дата-центр в Купертіно, отримується від сонячних батарей і вітрогенераторів.

IT2

Facebook  також посів одну з перших сходинок рейтингу, він отримав від Greenpeace три п’ятірки і одну четвірку.

Оцінки Google трохи гірші, але компанія також потрапила в число хорошистів.

IT3

Yahoo! колись була серед лідерів по використанню “чистої” енергії, але, була. За останні роки кудись свою зеленуватість подівала, поступившись дорогою молодим компаніям. Це погано, але експерти відмічають, що надія щодо повернення собі статусу “зеленої компанії” – є.

IT4

Microsoft – впевнений трійкар. Наміри взятися за “зелену” енергію залишаються тільки на паперах. Правда, нещодавно компанія затвердила план по зниженню використання вуглецю, так що Greenpeace чекає на покращення.

IT5

Гірше всіх оцінки у Amazon. Створюючи величезну екосистему інтернет-сервісів, компанія зовсім не дбає про те, на чому це все працює, негодують екологи:  тільки 15% енергії черпається з оновлюючих джерел.

IT6

Недалеко пішов і Twitter, лишень п’ята частина  його энергії є “чистою”.

IT7

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!