fbpx

“Good Wine” не хоче давати хабара СБУ

ВАТ «Бюро вин» сьогодні звинуватило СБУ у блокуванні роботи своєї компанії. Істина у вині. Сьогодні магазин і імпортер “Good Wine” заявила про те, що їхній роботі намагається завадити Служба...
Гудвайн

ВАТ «Бюро вин» сьогодні звинуватило СБУ у блокуванні роботи своєї компанії.

Істина у вині. Сьогодні магазин і імпортер “Good Wine” заявила про те, що їхній роботі намагається завадити Служба безпеки України.

Магазин гудвайн

Як зазначається на офіційному сайті компанії, вже на початку вересня набувають чинності санкції Мінекономіки, які пролобіювали самі правоохоронці, проти компанії «Бюро вин». Ці санкції фактично паралізують роботу компанії, 250 працівників ризикують залишитися без роботи, а державна скарбниця недорахується податкових платежів, зазначено на сайті компанії.

Компанію звинувачують у тому, що три роки тому вони відправили акцизні марки не виробникам, а логістичній компанії, що займається консолідацією, зберіганням і доставкою алкоголю. У заяві СБУ зазначено, що саме ці дії призвели до значних втрат бюджету, тому що акцизний податок не було сплачено.

Але акцизний податок платиться під час придбання, а не відправки акцизних марок. Тобто заява СБУ про втрати бюджету є безпідставною. Ми звернулися з цим запитанням до СБУ, але досі не отримали відповіді, зазначено на сайті.

Ми бачимо всі ознаки корупційної складової в діях СБУ:
– спонукання до вирішення питання особисто зі співробітниками СБУ;
– зникнення однієї компанії зі списку тих, до яких застосовуються санкції;
– ігнорування наших доказів.

На сайті СБУ з приводу цієї заяви, поки що, жодної інформації.

ДОВІДКА: Перша в Україні мережа спеціалізованих алкогольних магазинів Good Wine продає спиртного на $ 21 млн. (Дані за 2012 рік).

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК