“Електронну книгу скарг України” атакували хакери

Сьогодні цілий день “Електронна книга скарг України” не могла вільно працювати Адміністрація ресурсу приносить вибачення за сьогоднішні технічні незручності. Вони були пов’язані з тим, що хтось без нашого відома...
kniga-skarg

Сьогодні цілий день “Електронна книга скарг України” не могла вільно працювати

Адміністрація ресурсу приносить вибачення за сьогоднішні технічні незручності. Вони були пов’язані з тим, що хтось без нашого відома пробрався в систему сайту і встановив “заражений” файл, що призвело до збою роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В УКРАЇНІ НОВА АФЕРА?”

Оскільки “Електронна книга скарг України” не прибутковий реусурс, а покликаний лишень допомагати людям висвітлювати негідників і їхні проблеми- то людей, які бажають збивати темп розвитку проекту – все більшає. Поки що ми встановлюємо зловмисника, але переконані, що вони схаменуться і наш ресурс приноситиме користь людям і надалі.

Електронна книга скарг України” – це віртуальний місток між людьми у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей.

Поки що рано казати, хто винен в заважанні праці нашого ресурсу.

Але, головне, що ми знову з Вами;)

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!