Електронна книга скарг України

lorem

“Електронну книгу скарг України” атакували хакери

Сьогодні цілий день “Електронна книга скарг України” не могла вільно працювати Адміністрація ресурсу приносить вибачення за сьогоднішні технічні незручності. Вони були пов’язані з тим, що хтось без нашого відома...
kniga-skarg

Сьогодні цілий день “Електронна книга скарг України” не могла вільно працювати

Адміністрація ресурсу приносить вибачення за сьогоднішні технічні незручності. Вони були пов’язані з тим, що хтось без нашого відома пробрався в систему сайту і встановив “заражений” файл, що призвело до збою роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В УКРАЇНІ НОВА АФЕРА?”

Оскільки “Електронна книга скарг України” не прибутковий реусурс, а покликаний лишень допомагати людям висвітлювати негідників і їхні проблеми- то людей, які бажають збивати темп розвитку проекту – все більшає. Поки що ми встановлюємо зловмисника, але переконані, що вони схаменуться і наш ресурс приноситиме користь людям і надалі.

Електронна книга скарг України” – це віртуальний місток між людьми у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей.

Поки що рано казати, хто винен в заважанні праці нашого ресурсу.

Але, головне, що ми знову з Вами;)

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК