ДАІшник зізнався: за посаду треба платити $3000 і давати хабарі $200 (ВІДЕО)

Поякаїтися ніколи не пізно: у формі ДАІ, діставши посвідчення зізнався про жахливі побори в цій інспекції В інтернеті з’явилося відеоінетрв’ю з працюючим інспетором ДАІ Миколаєва Віктором Трофіменком, він зізнався...

Поякаїтися ніколи не пізно: у формі ДАІ, діставши посвідчення зізнався про жахливі побори в цій інспекції

В інтернеті з’явилося відеоінетрв’ю з працюючим інспетором ДАІ Миколаєва Віктором Трофіменком, він зізнався про велику корупцію, яка просочила це місцеве відомство.  За його словами, кожен інспектор ДАІ області зобов’язаний щодня складати по 20 протоколів про порушення правил дорожнього руху на водіїв. Причому, як стверджує інспектор, це все мають бути проколи про грубі порушення ПДР. Задля цього інспектори змушені працювати по 12 годин на зміну, а у випадку невиконання цих вимог керівництва їм загрожує звільнення.  Крім цього, щоміся інспектор зобов’язаний здати командиру 200 доларів готівкою.


Нагадаємо, що на “Електронну книгу скарг України” писали інспектори з Черкас колективну скаргу на свого нового-старого керівника, який також займається поборами.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!