5 секретів краси Сальми Хаєк

Латиноамериканській актрисі, яка зіграла чимало пам’ятних ролей, виповнюється 48 років. Навіть при таких цифрах Сальма Хаєк просто вражає – дізнаємося, в чому секрет її яскравою краси. З ранку немає...

Латиноамериканській актрисі, яка зіграла чимало пам’ятних ролей, виповнюється 48 років. Навіть при таких цифрах Сальма Хаєк просто вражає – дізнаємося, в чому секрет її яскравою краси.

З ранку немає чого піддавати шкіру надмірному впливу очищувальних засобів, тому я просто вмиваюся прохолодною водою.

Завжди користуйтеся зубною ниткою. Це головне, про що я шкодую у своїй молодості.

Я категорично проти чисток, кислотних пілінгів і агресивних косметичних процедур, які нібито повинні дати швидкий видимий результат. Я ніколи не робила чистку. Не можна не доглядати за своїм обличчям місяцями, а потім усього за одну процедуру зробити шкіру ідеальною. Щоденний, стабільний догляд за обличчям – головне правило красивою сяючої шкіри.

Перед душем я обтираю тіло сухою щіткою. Це стимулює кровообіг і допомагає позбавитися від мертвих клітин.

Якщо я занадто довго вела спосіб життя парижанки, поїдаючи сири, пасту, запиваючи вином, повернутися в режим мені допомагають соки з органічних фруктів і овочів. Також я ніколи не нехтую здоровими жирами, наприклад мигдальним молоком, яке дуже корисно для здоров’я шкіри.

Актриса користується beauty-продуктами власного косметичного бренду Nuance, в складі яких виключно натуральні інгредієнти.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!