fbpx

Лист на канал

Обов'язково напишіть скаргу на "Електронну книгу скарг України" її побачать сотні журналістів з різних регіонів та видань.
list-napisaty-tv-internet-komputer
Фото: www.rzn.info

Написати на телебачення можна і потрібно, якщо знати, куди писати;) Звичайно лист, який надходить, безпосередньо, до купи тих, які пишуть інші люди, мало імовірно, що він буде прочитаний, але можливо.

По-перше Ви можете замовити у нас журналістське розлідування! Або написати скаргу нам – це можна зробити, якщо натисните в правому кутку екрана на кнопку “Написати скаргу”.

Якщо Ви читаєте цю статтю, значить у Вас є можливість написати на телебачення за допомогою електронної пошти. Це значно прискорить процес розгляду Вашої проблеми. Але, як і в першому випадку, так і у випадку надсилання листа на канал електронною поштою – не гарантує 100% розгляду Вашої проблеми чи пропозиції. Але варто спробувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ПРО ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ НАРОДНИЙ НОВИННИЙ ПОРТАЛ

Отже, що потрібно робити.

Якщо Ви вже написали свою скаргу на «Електронну книгу скарг України» – то можна читати далі. Бо, не забувайте, що наш з Вами ресурс відвідують і журналісти, і громадські активісти. Ось, нещодавно ми детально розповідали про наш проект нашим колегам з 1+1.

Також, варто почитати, 21 причину, чому потрібно написати скаргу саме нам.

І щодо листа на канал, що і як писати

Складати листа слід із самої проблеми, не варто починати його з того,  як народжувалася Земля.

Написати на телебачення хочуть багато людей, тому над темою листа слід добре подумати: вона повинна чіпляти, щоб його почали читати. Варто використовувати дієслова, а не минулі форми, і зазначити, що Ви готові самі дати коментар і піти з пресою куди скажуть. Часто буває, що людина, яка пише із проблемою своєю відмовляється давати інтерв’ю і взагалі йти, наприклад, до людини, яка винна в її проблемі. Тому, якщо хочеться написати на телебачення! Будьте готові до різного роду співпраці із журналістом.

Отже, кому ж написати на телебачення:

Найрейтинговішими телеканалами є два: це 1+1 і Інтер. Їх дивляться більше всього людей, тому потрібноп починати саме з них. Вже потім телеканал СТБ, Айсітіві, Новий, тощо. Усі не будемо писати, споживчий портал рекомендує в першу чергу написати листа на телеканал 1+1, а саме, в Телевізійну Службу Новин (ТСН) – можна писати і улюбленому журналісту, і ведучій, але краще написати інформаційному продюсеру, який постійно знаходиться у пошуку цікавих тем. Власе Ваш написаний лист на ТСН стане в нагоді.

Отже можна написати на ТСН на такі адреси:

feedback@1plus1.tv

Можна зателефонувати за номером : (044)490 0101

І спробувати пошукати ТСН в соціальних мережах, але цей метод не буде дуже дієвим, оскільки, щоб дійшла Ваша скарга чи лист до потрібних людей, потрібно подолати багато ланок.

На телеканалі 1+1 є спец.проекти, наприклад проект журналістських розслідувань «Гроші», їм також можна написати на електронну скриньку, але перед тим як писати на «Гроші», подумайте, чи стосується Ваша тема грошей. Також, якщо Ви хочете знехтувати порадами, будьте обережними з ресурсами, які не підпорядковуються цій програми, визначити це можна за допомогою домена (поле де вводиться адреса сайту) – там обов’язково повинні бути слова «1plus1» – це свідчить про те, що Ви напишете туди куди потрібно, а не аматорам – любителям, які захотіли нажитися листами за допомогою розміщення їхнього відео на своїх сайтах. Отже офіційний номер куди можна зателефонувати: (044)494 11 93, там же можете і запитати про те, куди можна надіслати лист на гроші.

Написати на телебачення: телеканал «Інтер», варто писати в новини «Подробности».

Можна зателефонувати по номеру: +38 (044) 490 67 65

Щодо електронної скриньки, можна написати листа на  Службу зі зв’язків із громадськiстю: pr@inter.ua.

Якщо Ви з інших міст:Харків, Донецьк, Запоріжжя тощо– то як у ТСН так й у «Інтера» є власні кореспонденти в цих містах, тому не переживайте, що до Вас можуть і не приїхати. Майже в кожному обласному центрі України у цих телеканалів є свої кореспонденти.

Хочемо наголосити, що на ці два телеканали листи слід надсилати в першу чергу. АЛЕ! Не нехтувати й іншими каналами.

Написати лист на ICTV , можна тільки після того, як зателефонуєте;) – +380 44 288 19 19

Написати листа на телеканал «Новий»: (+380 44) 501-9928/електронна скринька: post@novy.tv

Написати листа на телеканал «СТБ» : Телефон: (044) 501-98-98, 501-98-99 і можна написати в Прес-службу, але радимо зателефонувати.press@stb.ua

Тому, якщо і хочете написати на телебачення – пишіть одразу всім, так можна дати більше гарантії, що Вашою проблемою зацікавиться телеканал!

І, на останок, можете подивитися ще про проект “Електронну книгу скарг України” на телеканалі ATR.

На телеканалі ATR розповіли про наш проект

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК