fbpx

В Україні повернулися старі методи шахрайства: як не потрапити на гачок

За матеріалами видання: OBOZREVATEL 

Шахраї обкрадають автомобілі українців, а потім просять постраждалого перерахувати їм гроші через банкомати і термінали iBox. До того ж вони розігрують ціле дійство, просять описати свою зовнішність і вже потім надіслати кошти.

Як розповіла киянка Вікторія Симоненко, днями у неї з машини поцупили панель від магнітоли.

“Машина стояла у дворі, її розкрили. Нічого не вкрали, крім панелі. Я написала заяву в поліцію. І тут мені дзвонять і кажуть, що панельку повернуть. Але для цього я маю збігати до найближчого iBox у супермаркеті і покласти туди 500 гривень. Я ще торгувалася, кажу, я таку панельку на радіоринку куплю за 300 грн. Ну, добре, давай 300! Кажу, окей, у мене тут “кишеня” поруч, буду через 10 хвилин. Біжу. Знову дзвонять, мовляв, опиши, у що ти вдягнена. я злякалася, кажу: “Навіщо?” Мовляв, я тут недалеко, щоб бачив, що ти гроші кладеш. Відразу вийди з магазину, я подивлюся чек і віддам панельку, вона зі мною. Поклала 300 грн, взяла чек, вийшла, нікого немає. І тут до мене дійшло, що мене ще й на 300 грн розвели. Всіх підозрілих навколо оглянула, але як його впізнаєш?”, – із жалем згадує Вікторія.

Про подібні обмани українці діляться і на форумах.

“Якщо раніше вони просто вимагали поповнити рахунок мобільного, а потім розповідали, де можна вкрадені вночі номера знайти, то тепер пішли далі. У батька вночі зняли номери, і вранці вже подзвонили, сказали піти до найближчого магазину і перевести гроші через банкомат. Мовляв, стоїмо за рогом з твоїми номерами і чекаємо. Батько перевів і півгодини стояв під магазином, все чекав, коли ж вони прийдуть”, – розповідає свою історію на одному з форумів харків’янка під ніком “Людмила”.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК