fbpx
Фреймут, Ольга фреймут, разборки, Книга скарг, Укрїани, написати скаргу, поскаржитися

Прийшла на розборки: навколо Фреймут розгорівся скандал

От так запальна жіночка

Популярну українську телеведучу Ольгу Фреймут звинуватили в тому, що вона знову влаштувала розбірки своїм критиканткам. Нібито зірка приїхала на роботу до двох коментаторів, які залишили невтішні відгуки під її фото.

Про один з таких інцидентів на своїй сторінці в Facebook розповіла журналістка Христина Рівера. “До дочки моєї колеги прийшла на роботу Ольга Фреймут, за те, що та написала в Facebook, що” Фреймут – конченая”, – повідомила вона.


Другий інцидент нібито стався з київською поетесою і психологом, волонтером психологічної кризової служби Єлизаветою Непійко

“До мене на прийом прийшла підсадна дівчина, а за дівчиною посеред прийому до мене прийшла Фреймут зі знімальною групою – питати, чому я у Facebook в коментах назвала її “рагуліхой” і недавно вивісила невдалий кадр з “пацанок”, – написала вона на своїй сторінці в соцмережі.

Такі звинувачення в мережі тут же викликали гучну реакцію. Звичайні користувачі і відомі люди прокоментували звинувачення в бік Фреймут.

“Так, хлопці, вирішив ходити до всіх, кому я не подобаюся на роботу і додому, щоб з’ясувати, що конкретно вас в мені не влаштовує!” – написав продюсер Володимир Петров.

Політолог Олексій Голобуцький і зовсім вирішив провести голосування. “Хто згоден з дівчиною з приводу Фреймут ставте” + “; Хто з нею не згоден, то відповідно ставте” – “, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Раніше опубліковані Ольгою Фреймут “правила справжньої леді”, які в тому числі і спровокували конфлікт, викликали шквал емоцій у користувачів. Так, українська телеведуча і стендап-комік Наталія Гаріпова дала дотепну відповідь Фреймут, запропонувавши кілька варіантів своїх рад для дам, назвавши їх “Правила Нормальною жінки”.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК