fbpx
mnogoetazka-dom-budynok-sosedi-susidy-kvartira

Після нашої публікації забудовник звернув увагу на скаргу жителів

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі, яких найголовніше прав було порушене, а саме – право на вільне пересування. Колись бабусі і дідусі, могли спокійно ходити по східцях...

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі, яких найголовніше прав було порушене, а саме – право на вільне пересування. Колись бабусі і дідусі, могли спокійно ходити по східцях і мали поручні, навіть зимові морози для них не були страшні, але прийшов забудовник і все змінилося.

Тепер, як пишуть наші читачі, додаючи відповідні фото-докази, їм важко пробратися через автівки, які припарковані на місці, де жителі спокійно ходили. Для машин зробили навіть спеціальний заїзд, змінивши форму троутару, нахиливши його боки ближче до дороги. Саме це і вплинуло на безпеку жителів. Якщо буде ховзько – вони просто будуть падати, окрім цього, будинок, який ще не здали – вже має біля себе купу машин, що заважає безперешкодно потрапити до себе до дому.

stojankaПісля нашої публікації з’явився і представник забудовника, який звернув на пробему і пообіцяв її виправити.

Ось лист представника: 

Добрый день. 
Я являюсь представителем застройщика, данного объекта. Хотим заранее поблагодарить пользователей сайта за письмо. Застройщик с большим пониманием относитьсяк сложившийся ситуации. Поэтому принято решение об изменении благоустройства склона по ул. Радченка путем прокладки ступенек для удобного и безопасного спуска пешеходов. До момента окончания благоустройства, застройщиком будут проводиться соответствующее меры для безопасности граждан.”

Журналісти “Електронної книги скарг України” беруть скаргу під свій контроль і перевірять згодом, чи змінилася ситуація.

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК