В Запоріжжі експерти викрили крадіїв авто

Добрий день, шановна редакція “Електронної книги скарг України“. Не так давно в мене викрали авто, вже через рік, його вдалося знайти в Запоріжжі. Коли я приїхала до поліцейського відділку,...

Добрий день, шановна редакція “Електронної книги скарг України“. Не так давно в мене викрали авто, вже через рік, його вдалося знайти в Запоріжжі.

Коли я приїхала до поліцейського відділку, слідчі запевняли, що оригніальний номер авто було настільки вміло знищено крадіями, що вони навіть сумнівалися, чи вдасться його відновити.

Але, якби не вправні професіонали своєї справи, які, не зважаючи на сумніви, зробили якісно свою роботу!

Було проведено не одну процедуру, завдяки яким було встановлено, що крадії все ж таки підробили номер автомобіля в свої цілях, але експертам все ж таки вдалося виявити, що під шахрайським номером криється оригінальний номер авто – який і намагалися приховати крадії. Тому!

Хочу подякувати  працівникам Запорізького Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. А саме Чеберяку Юрію Івановичу та Богдашкіну Олександру Миколайовичу, які проводили експертизу викраденого в мене автомобіля. За допомогою їхньої роботи, професіоналізму, відданості справи – був встановлений знищенний шахраями номер кузова авто і справедливість була відновлена. Дякую за проведену роботу!

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК