Електронна книга скарг України

lorem

Мова жіночої білизни

Італійські сексологи вважають, що колір нижньої білизни може багато чого розповісти про її володарку. При згадці жіночої нижньої білизни перше, що приходить на розум мужичини – мереживна витончена комбінація,...
Belie-bilyzna-zinka-erotika-lifchik-biust
Фото: www.hichongqing.com

Італійські сексологи вважають, що колір нижньої білизни може багато чого розповісти про її володарку.

При згадці жіночої нижньої білизни перше, що приходить на розум мужичини – мереживна витончена комбінація, запевняють вчені,  але численні опитування показали, що пристрасті чоловіків набагато різноманітніші: всілякі трусики, панчохи, пояси з підв’язками і колірна гамма, цікавлять чоловіків більше ніж нудна бавовняна білизна.

Найчастіше найсексуальнішими відтінками нижньої білизни  чоловіки називають три кольори – це червоний, чорний і білий.

КОЛІР

Червона білизна. Більшість чоловіків зізналися, що їм подобається червона спідня білизна. І тут немає нічого дивного, адже червоний колір – це колір пристрасті, і він викликає відповідні асоціації. Жінка, яка носить червону білизну вважається впевненою в собі, пристрасною та сексуальною. Такі жінки знають, як догодити собі і своєму партнеру.

Чорна білизна. Чорне спіднє дуже елегантне і сексуальне, і в той же час романтичне, особливо напівпрозорі мереживні комплекти, відмітили чоловіки.  Піддослідні вважають, що чорну білизну носять лише жінки з великими сексуальними амбіціями. Також чорний колір підказує партнеру, що він може триматися вільно, розкуто, без будь-яких обмежень і перешкод. Психологи відмічають, що жінки, які носять чорну білизну люблять експериментувати  і відповідати на будь-які бажання.

Біла білизна. Частина опитаних чоловіків дуже любить білу нижню білизну.  Чоловіки переконані, що білий колір символізує невинність.

Жовта білизна. Її власниця закликає партнера до щирої і повної віддачі. І хоча цей колір не збуджує, він показує прагнення жінки до якісного сексу.

Фіолетовий і рожевий кольори підказують чоловікові, що володарка цієї білизни чуттєва і темпераментна, проте обмежена певними моральними нормами і забобонами.

Синя білизна означає, що жінка розраховує на активність партнера. Цей колір говорить про відсутність ініціативи з її боку.

Зелений колір носять жінки, які бажають партнера тільки одного разу.

Тканина

За результатами дослідження: чоловіки більше віддають перевагу, нижній білизні з атласу, шовку, шифону, віскози, які мають здатність підкреслювати колір. Нижня білизна з бавовняних тканин для чоловіків нудна і домашня. Тканина, з якої пошита нижня білизна, має бути приємною на дотик для чоловічих рук.

Шортики або стрінги

Особливу пристрасть чоловіки відчувають до шортиків з мереживами, а деякі вважають кращими стрінги. Думки чоловіків, щодо моделей білизни для жінок, дуже різняться. Деякі чоловіки вважають кращою  спортивну білизну, без шовів, іншим більше до вподоби мереживні шортики, пеньюари і халатики. Чоловіки вважають, що всілякі бантики, рюшечки, панчохи – це супер сексуально.

Чоловіки люблять різноманітність. Тому потрібно експериментувати з кольором, тканиною і фасонами. Якщо жінка часто міняє моделі нижньої білизни, то вона залишиться цікавою для чоловіка. Та й сама жінка при зміні нижньої білизни, різних образів, буде змінюватися в поведінці. Вважають піддослідні.

Але, чи досліди італійських вчених на італійський чоловіках можна поширювати на українців, можна тільки здогадуватися.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК